Sponsorlu Bağlantılar

Sanal Paranın Gerçek Olan Adresi

Sanal Paranın Gerçek Olan Adresi

Kripto paralara ilk zamanlarda farklı gözle bakılması ve yatırım aracı şeklinde değerlendirilmemesi sonucunda az talep oluşsa da devam eden yıllarda oldukça artan bir talep olmuştur. Bunun için koinbox firması yaşanan gelişmelerin tamamını aktarıyor. Konuyla alakalı bilgi sahibi olmak veya yatırımlarına yön vermek isteyenlerin yardımcısı olmaya devam ediyorlar.

Fiyatlar Veriliyor Mu?

Birçok borsa ve kaynak üzerinden satışı yapılan Bitcoin fiyatı ile anlık güncellemeler paylaşıyorlar. Güncellemeler sayesinde en doğru ve geçerli fiyatların elde edilmesine de olanak tanımış oluyorlar. Kaynakları taramanız veya alış satış rakamları aramanız da gerekli olmuyor.

Haberlere Ulaşım

Site olarak kripto para haberleri konusunda oldukça detaylı ve doğru haber yayınlamayı ilke ediniyorlar. Haberlerin neler olduğunu görmek veya aramak için ilgili kısımdan arama yapmanıza izin veren bir sistem kullanıyorlar. Bunun için haberlerin içinde kaybolmanız engelleniyor. Haber içeriklerini okumak için üyelik veya benzeri bir talepleri de olmuyor. Aksine tamamen ücretsiz şekilde ulaşım için haberleri ve paylaşımları açıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir