Sponsorlu Bağlantılar

İnşaat Kenar Koruma Ürünleri

İnşaat Kenar Koruma Ürünleri

İnşaat alanlarında alınacak güvenlik tedbirleri hayati önem taşımaktadır. Özellikle yüksekten düşmeyi engelleyen inşaat kenar koruma ürünleri oldukça önemlidir. Bu konuda yılların deneyimine sahip olan firma, birçok inşaat şirketi için çözüm üretiyor. Kenar koruma ürünleri, tüm kenarlara uygulanarak, işçileri uyarıcı ve düşmeyi önleyici rol üstlenir. Firma, kenar koruma ürünlerini, kendine ait 6000 metrekarelik tesislerinde üretiyor. Firmanın üretimini yaptığı ürünler, ISO 9001, 14001 ve 45001 sertifikalarına sahiptir.

Toplu Koruma Ürünleri

İnşaatlarda düşme riski, oldukça ciddi bir risktir. Bu amaçla, firma tarafından üretilen toplu koruma ürünlerinin kullanılması faydalıdır. Firma, en kaliteli düşme önleyici ürünlerin imalatını yapıyor. İnşaat şirketleri ise, kendi inşaatlarının ihtiyacına göre, firmadan düşme önleyici ürün satın alıyorlar.

Firma, ürettiği farklı özellikteki kenar koruma ürünlerinin, satış, kiralama ve montajını yapıyor. Bu hizmet, firmanın depolarından alınabiliyor. Uzman kadro, teknolojik altyapı ve 6000 metrekarelik bir tesise sahip olan firma, bu sayede, sektörde tüm büyük projelere çözüm ortağı oluyor. Firma, aynı zamanda müşterilerine danışmanlık hizmeti de sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir