Sponsorlu Bağlantılar

Dalından Sofranıza

Dalından Sofranıza

Zeytin ağacı yemişi olan zeytinin en taze halinden toplanarak elde edilen ve organik zeytinyağı olarak yemeklerinize lezzet katan zeytinyağı el değirmenlerinde öğütülerek elde edilir.

Her Derde Deva

Sağlık için faydaları saymakla bitmeyen zeytinyağı üretim firması ürünleri ilk mahsul olup, asgari yüzdeliği 1,5 asit oranındadır. Soğuk sıkımla elde edilen ürün birinci sınıf kalitede ve naturel sızma zeytinyağı gurubundadır.

Hoş kokusu ve tek bahçe hasadı sebebiyle aroması yoğundur. İzmir Tire yöresinin zeytin bahçelerinden zamanında toplanan zeytinle elde edilen zeytinyağı en lezzetli ve en itina ile üretilen zeytinyağı olma özelliğine sahiptir.

Sıcak ve soğuk yemek çeşitlerinizde, rengi, tadı ve kokusuyla güvenle kullanmanız firma tarafından önerilmektedir. Önerme nedenleri arasında kalite, fiyat ve yapılan analizlerin sonucuna uygunluğu yer almaktadır.

Yurdun her yerine kargo ile ulaştırma imkanı sunan firma zeytinyağları geri iade garantilidir. Zeytinyağı 5 lt halinde dolum yapılmakta ve 5 lt olarak satılmaktadır. Firma ürünleri arasında zeytinyağı çeşitlerini inceleyebilir, fiyatlarını görebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir