Sponsorlu Bağlantılar

45 Bayiyle Kuru Temizleme Hizmeti

45 Bayiyle Kuru Temizleme Hizmeti

Firma 45 bayisiyle İstanbul ve ilçelerinde kuru temizleme hizmeti veriyor. Böylece kişilerin kıyafetlerinde ve diğer ürünlerinde çıkmayan lekelerinden kurtulmalarını sağlıyor. İstanbul kuru temizleme firmaları arasında bulunan firma üyelik yöntemi sayesinde sürekli kuru temizleme ihtiyacı duyanların kolay bir şekilde hizmet alabilmesini sağlıyor. Üye olan kişiler kolay bir şekilde rezervasyon yaparak hizmetten yararlanabiliyorlar.

Online Hizmet Seçimi

Kuru temizleme firması olarak uzun süredir hizmet veren firma kişilerin online hizmet seçimi yaparak sipariş vermesini sağlıyor. Kişiler bulundukları ilçe ve mahalle seçimi sonrasında alacakları hizmeti de belirleyerek firmanın adrese en yakın kuru temizleme bayisine ulaşarak sipariş verebiliyorlar. Firmanın verdikleri ve kişilerin seçim yapabildikleri hizmetler ise ütüleme, yıkama, kuru temizleme ve ev tekstili oluyor. Kişiler bu hizmetleri abonelikleri sayesinde paket halinde de alabiliyorlar. Böylelikle abonelikleri sayesinde belirli aralıklarla seçtikleri hizmetten yararlanabiliyorlar.

Ürünleri 24 Saatte Teslim Ediyorlar

Firma temizlenecek, yıkanacak ve ütülenecek ürünlerin işlem sonrasında 24 saatte teslim edilmesini sağlıyor. Ayrıca yapılan rezervasyon ve sipariş verme işlemine 2 saat içinde dönüş yaparak hizmetin hızlı bir şekilde başlamasını sağlıyor. Firmanın sunduğu kuru temizleme fiyatları ise aldıkları abonelik paketine, eşyaların özelliklerine ve miktarına bağlı olarak belirleniyor. Ancak firma hizmetlerinin ekonomik olması için müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir