Sağlık

Üsküdar Su Tesisatçısı, Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık Açma

Üsküdar Su Tesisatçısı su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açmaiçin profesyonel ustaları ve son teknoloji ekipmanları ile sizlere hizmet vermek için hazır. Su kaçağı tespiti başlangıç aşamasında küçük bir sorun olarak algılansa da zaman ilerledikçe büyüyecek ve daha büyük bir sorun haline gelecektir. İşinin ehli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanları ile başınıza gelecek bu sorunlarda Üsküdar Tesisatçı olarak yanınızdayız.

Su Kaçağını Meydana Getiren Bazı Nedenler

Genellikte su kaçağı sorunu kullanılan malzemenin kaliteli olmamasından kaynaklanır. Bunun yanı sıra doğru uygulanmayan işçilik kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun su kaçağı meydana getirir. Yani yaşam alanınızda kullanacağınız malzemeyi özenle seçmeniz gerektiği kadar, işçiliği yapacak tesisatçıyı da iyi seçmelisiniz. İlerleyen safhada bu gibi durumlarla uğraşmak yerine işini bilen ustalarla çalışmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Su Kaçağını Bulma

Üsküdar su kaçağı tespiti hizmeti ile yaşam alanlarınızdaki su kaçağını hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Kullandığımız son teknoloji akustik dinleme cihazları ve termal kameralar ile evinize hiçbir zarar vermeden su kaçağını tespit edebiliriz. Sorunu tespit ettikten sonra onarımını da profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile gerçekleştirebiliriz. İşinizi bizim gibi uzman bir ekibe bıraktığınız zaman çok uzun bir süre bu sorunlardan uzaklaşmış olursunuz.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazlar

Dinleme cihazı: En çok kullanılan ve diğer cihazlardan daha hassas olan bu cihaz su kaçağı olan yerleri noktasal bir atışla hızlıca bulur

Nem ölçer:Sızıntının tam yerini tespit etmez. Ortamın nem seviyesi hakkında bilgi verir.

Termal kamera: Isıya göre borulardan geçen sızıntıyı bulmak için kullanılır.

Pis su kamerası: Kablolu sisteme bağlı olan bu kamera ile pis su borularında oluşan bu hasarı görüntülemek mümkündür. Borularda biriken atık ve zarar gören yerler bu şekilde kamera sayesinde bilinir.

Tıkanıklık Neden Oluşur ve Nasıl Giderilir?

Lavabo tıkanıklığı, lavaboya atılan saç, kıl, suda erimeyen maddeler zamanla dirsekte birikerek tıkanıklığa neden olur. Bunun yanı sıra mutfak lavabolarındaki tıkanıklık da yağ kalıntıları ve yemek artıkları gibi şeylerin lavaboya dökülmesi ve zamanla boruda birikmesi halinde olur. Tıkanıklık açma konusunda yardım alabileceğiniz uzaman ekibimiz karşılaştığınız sorunları tereyağından kıl çeker gibi hızlı bir şekilde halledeceklerdir. Mutfak lavabo tıkanıklığı da aynı şekilde son teknoloji cihazlarımız ile borulara hiçbir zarar vermeden giderilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir