Gündem

NEXO Coin Nedir?

Platformunun yerel kripto parasına NEXO Token denir. Nexo coin nedir Bir ERC-20 tokenidir ve Maksimum 1 milyar token sabit arzı mevcuttur. Kredi limiti ve getiri hizmetleri, dayanak varlık tarafından desteklenir. Kullanıcılarına aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunar:

  • Kullanıcılar, portföylerinde belirli sayıda NEXO Token tutarken 5 adede kadar ücretsiz kripto para çekme hakkı alabilirler.
  • Platform, tüm gelirin %30’unu yerel token sahiplerine temettü olarak dağıtır. Yerel tokenlerinin ne kadar süreyle yatırıldığına göre değişen bir sadakat ödülünün yanı sıra, platforma yerleştirilen yerel token miktarına dayalı bir temel temettü de vardır.

Nexo Nasıl Çalışır?

Ethereum ağının akıllı sözleşmeleri ve Oracle, platforma güç veriyor. Platform hızlı kripto para birimi kredileri sağlayan ilk platformlar arasında yer aldı. Bir kullanıcı Nexo cüzdanına para ödediğinde ve para daha sonra kullanıcıya gönderildiğinde, Oracle kredinin şartlarını açıklar. Oracle, kripto mevduatını kullanıcıya aktarır ve bir kullanıcı krediyi geri ödemek için para yatırdığında, kredi geri ödeme işlemini blok zincirinde günlüğe kaydeder. Platformun yerel tokeni, twt coin geleceği kullanıcının fon bakiyesini kaydetmek için akıllı sözleşmelerle otomatikleştirilen tüm prosedüre güç sağlar.

Neden Nexo?

İlk hızlı kripto para birimi destekli kredi sağlayıcısı Nexo, teknik incelemesine göre piyasa verimsizliklerini ele almayı hedefliyor. Ethereum blok zincirinde, kredileri yönetmek için otomatik borç verme sürecinde bir oracle ve akıllı sözleşmeler kullanılır. Oracle, bir kullanıcı Nexo kontrollü bir cüzdana kripto varlık gönderdiğinde ve kullanıcıya hemen para verildiğinde krediyi oluşturur. Oracle, kripto para birimini iade eder ve kullanıcı krediyi geri ödemek için para yatırdığında işlemi blok zincirinde günlüğe kaydeder. Platform, kullanıcı bakiyelerini de takip eden akıllı sözleşmeler tarafından desteklenmektedir.

Bireysel ve kurumsal yatırımcılar, kripto para işletmeleri, borsalar, madenciler ve varlıklarından likidite arayan diğer taraflar, platformun pazarlanması tarafından hedef alınır. Kredilere tahakkuk eden faiz kârları, kurumsal kredilendirme ve danışmanlık hizmetleri de veren işletmeyi desteklemektedir.

Platform, etrafta dolaşan ve platformu kullanmaya ve şirketi desteklemeye devam eden bir kullanıcı müşterisi geliştirmek istiyor. Sonuç olarak işletme, hesaplarında yerel tokeni muhafaza eden müşterilerini daha düşük borç verme faiz oranları ve daha yüksek tasarruf getirileri sunarak ödüllendiren bir sadakat programını açıkladı. Ek olarak platform, yerel token sahiplerine kârının %30’una eşit temettü öder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri