Gündem

Mustafa Tunahan Bodur (Tunbdr) kimdir? Oynadığı diziler, kaç yaşında

Mustafa Tunahan Bodur ile alakalı son zamanlarda yapılan sosyal medya paylaşımlarının üzerine bu haberimizde mustafa bodur kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı, oynadığı diziler ve filmler hangileridir gibi konuları bulabileceksiniz.


Doğum tarihi 27 Temmuz 2000 olan Mustafa Tunahan BODUR, Antalya’da dünyaya geldi. Ticari yazılım ve yurt dışı pazarlama konusuna eğitim alan Mustafa Bodur, ayrıca oyunculuk ile de uğraşmaktadır. 2000 yılında doğduğu için Mustafa Tunahan Bodur’un yaşı 21’dir. Doğrusu hakkında pek bir bilgi bulunmasa da genç oyuncu ile alakalı ilgi gittikçe artıyor.
Son zamanlarda sosyal medya hesapları ile alakalı yoğun çalışmaların yapıldığı genç oyuncunun Instagram’da yaklaşık 32bin takipçisi bulunuyor. Bugüne kadar bizim bildiğimiz 3 projede rol almıştır.


MUSTAFA TUNAHAN BODUR’UN SEVGİLİSİ
Mustafa Tunahan Bodur’un sevgilisi kimdir diye merak eden kimse olur mu bilmiyoruz ama bu sorunun da cevabını sizler için araştırdık. Instagram hesabında hiç bir kızla kendisini göremediğimiz gibi birçok internet sitesinde paylaşılan içeriklerde de sevgilisi ile alakalı bir detaya ulaşamadık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.