Gündem

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyatnakliyatta güvence veren isimlerin başında gelir. Cam, porselen ve her türlü saksılı bitkiyi nazik şekilde taşıyan ve taşıma usullerine göre nakliyat aracına yerleştiren şirketlerdendir. Ev eşyalarının özel usuller içerisinde taşınması son derece önem taşır. Dolaplar, elektronik eşyalar, bitkiler, beyaz eşyalar, farklı taşıma kurallarına göre yerleştirilmek zorundadır. 

Firmamız her cins eşyayı usulüne uygun şekilde taşıyıp, nakliyat kamyonuna yerleştiren şirketlerdendir. Eşya taşımacılığında deneyim sahibi olmak son derece önem taşır. Deneyimsiz ve bilgisiz elemanlarla yapılacak taşıma hizmeti eşya hasarlarına sebep olacaktır. Firmamız eşya taşımacılığında deneyimli ve kalifiye personellerle güvenli nakliyat hizmeti sunar. Yeterli sayıda nakliyat aracımız ve geniş bir ekipmanımız bulunur.

Evden Eve Nakliyatta Deneyimin Önemi

İstanbul evden eve nakliyat, deneyimli nakliyat şirketleri arasında ilk sıralarda gelir. Taşınmaların fazla olduğu ataşehir, kadıköy, ümraniye,  ve civar semtlerinde kurumsal hizmet sunan şirketimiz, hızlı taşımacılık hizmeti ile tercih edilir. Villa gibi büyük yaşam alanlarını da en rahat ve yeni teknolojik yöntemlerle taşır. Yüksek katlardan eşya taşımacılığı son derece uğraştıran konular içerisindedir. Pek çok apartman yönetimi asansörle eşya taşımacılığını haklı nedenlerle yasaklar. 

Arızalara sebep olabilecek bu uygulamalar nedeniyle yüksek katlardan kol gücü ile eşya çıkarılması bir hayli zahmetlidir. Bu türlü yerler için asansörlü taşımacılık sistemleri ile en rahat ve hızlı nakliyat hizmeti sunarız. Dar sokak girişleri, apartman kapıları firmamız için sorun olmaz. Son sistem teknolojiye uygun aletlerle güvenli taşımacılık hizmeti sunulur.

Sigortalı Taşımacılık Yapan Nakliyat Şirketleri

İstanbul evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık hizmeti sunar. Eşyaların taşınma öncesinde sağlam kolilere yerleştirilmesi söz konusudur. Nakliyat için her türlü güvenlik önlemi alınsa da istenmeyen eşya hasarları için az da olsa risk her zaman mevcuttur. 

Hizmet alan kişilere huzur ve güven verecek uygulamalar içerisinde eşya taşıma sigortası yapılması ilk sırada gelir. Firmamız, eşyaların mevcut değerinde sigortalanması için ücretsiz eksper hizmeti sunar. Olabilecek eşya hasarları ise en kısa sürede ve değerinde ödenir. Dürüst ve kurumsal yaklaşımlarımız, sektörde tercih edilme nedenlerimizdir.

Uygun Fiyatlı Nakliyat Hizmeti

İstanbul evden eve nakliyat, uygun fiyatlı nakliyat hizmeti sunan şirketlerin başında gelir. Firma seçiminde tek etkenin fiyat olması son derece yanlış yaklaşımlar içerisindedir. Kurumsal hizmet sunan firmalar arasında fiyat karşılaştırması yapılması önerilir. Sırf uygun fiyatlı diye kalitesiz nakliyat hizmeti sunan işletmeler, eşya hasarlarına sebep olarak, maddi açıdan daha büyük zararlara sebep olurlar. 

Firmamız, uzun yıllar aynı sektörde çalışan deneyim ve bilgiye sahip taşıma elemanları ile güvenilir ve rahat nakliyat hizmeti sunar. Taşıma araçlarını kullanan şoförlerimiz deneyimli ve uzun yol tecrübesine sahiptir. Araçların kontrolleri düzenli aralıklarla yapılarak, eşya taşımacılığında güvenli şekilde nakliyat hizmeti sunulur. Ev eşyalarının yeni ve dayanıklı koliler içerisinde taşıma haddine uygun şekilde yerleştirilmesi gerekir. Gereğinden fazla yük konulan kolilerin parçalanıp, eşyaların hasar alma ihtimali her zaman mevcuttur.

Eşya Taşımacılığında Yeterli Donam ve Ekipman

Evden eve nakliyateşya taşımacılığında yeterli donanım ve ekipman ile güven veren işletmelerdendir. Büyük gardıropların kapılardan çıkması zor olacağı için taşınma öncesi sökülmesi gerekir. Sökülen bu dolapların taşınma sonrasında monte işlemi gerekir. 

Firmamız dolapların monte ve demonte işlerini yapacak düzeyde marangozluk bilgisine sahip elemanlarla taşımacılık hizmeti sunar. Avizelerin sökülüp takılması işleri de elemanlarımız tarafından, ücret talep etmeden yapılır. Profesyonel taşımacılık hizmeti için firmamızın sitesinin incelenmesi önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.