Gündem

HAYATININ BAHARINDA TOPLUMUMUZA GİZEMLİ OLAYLARDAN ESİNLENEN YAPITLARIYLA IŞIK TUTAN BİR YAZAR; BARIŞ CAN KIRAÇ

Genç yaşta gizemli gerçekleri gün yüzüne çıkaran ”Acaba?” kitabıyla adından söz ettiren Barış Can Kıraç son zamanlarda geniş bir kitle tarafından yakından takip ediliyor.

1993 yılında hayata gözlerini açan Barış Can Kıraç genç yaşı ve zorlu mesleğine rağmen kaleme aldığı ”Acaba?” eseriyle okurların dikkatini içine çekiyor. Bir askeri personel olarak mesleğini sürdüren ve Türkiye’nin sınır ötesi operasyonlarında görev alan yazarımız komplo teorilerini konu olarak kaleme aldığı eser ülkemizin ve dünya tarihinin gizemli ve bilinmeyen konularına da ışık tutuyor. Satışa çıktığı ilk günden itibaren günümüze kadar yüzbinlerce okurun ilgi gösterdiği kitabın en çok merak edilen konuları yine eski tarihlerde günümüzde bile hala çözülemeyen karanlık suikastlar ve dünya tarihinde hafızamızdan silinmeyen olaylarla alakalı özel bilgiler içeriyor.

Balıkesir Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü mezunu olan yazarımız, Türk Ordusu’na katıldığından beri sınır ötesinde yapılan birçok operasyonda başarılı görevlerde yer aldı. Kuzey Irak’ta yaklaşık 4 yıllık bir dönemi geride bırakan yazarımızın kendi yorumlarıyla kaleme aldığı ”Acaba?” adlı eseri de askeri tecrübelerinin birikimleriyle tasarladığı biliniyor.

İlk kitabının yüksek satış oranına ulaşmasıyla okuyucular tarafından büyük bir kitleye sahip olan Barış Can Kıraç‘ın yeni eserleri merakla bekleniyor. Son olarak Hizmet; Alamuttan Okyanusun Ötesine adlı bir yapıtı edebiyat camiamıza kazandıracak olan yazarımızın kısa sürede raflarda yer alacak olan yeni eserinin de bilinmeyen önemli olaylara değineceği özel bir çalışmadan esinlendiği kaydediliyor. Zorlu mesleğinin yanı sıra kalemiyle edebiyat dünyamıza büyük katkıları olacağı düşünülen yazarımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

https://www.instagram.com/bariscankirac/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.