Gündem

Babam Filmi Oyuncuları Arif Kimdir

2017 yılı yapımı Babam filmi Çanakkale’de çekimlere başladı. Nihat Durak Babam filminin yönetmenliğini üstlendi. Senaristi ise Nail Pehlivan’dır. Filmin ismi ilk Sardalya Kokusu olarak belirlenmesine rağmen değiştirildi. Çekimler 6 hafta kadar sürdü. Dram türüne sahip olan Babam filmi dönemin en çok izlenen filmleri arasına girmeyi başardı. Merak uyandıran sahneleri, akıcılığı ve mazlumiyeti anlatan film izleyicileri ekranların başına topladı.

Babam Filmi Konusu

Filmin başrol kahramanı olan Yusuf Tunalı huysuz bir babadır. Balık konserve imalatıyla uğraşmaktadır. Tunalı Sardalya adında olan imalathanesi batmak üzereyken eşi vefat eder. Eşi öldükten sonra mecburen engelli olan oğluyla ilgilenmek zorunda kalır. Oğlunun ismi Arif’tir. Öğretmen olmasına rağmen atanamayan Feride Yusuf’un fabrikasında çalışmaya başlar. Feride sayesinde Yusuf ile Arif birbirine ısınır. http://fulltimehdfilmizle.com sitesi ile okuyabilirsiniz. Olay döngüsü bu şekilde devam eder. Babam Filmi Oyuncuları Çetin Tekindor, Yusuf Tunalı rolünde oynadı. Melisa Şenolsun, Feride rolünde oynadı. Berker Güven, Arif Tunalı rolünde oynadı. Erkan Kolçak Köstengil, Deniz rolünde oynadı. Cezmi Baskın, Metin rolünde oynadı Ebru Şahin, Nilüfer rolünde oynadı. Ali Düşenkalkar Berker Güven Kimdir? 1994 yılı doğumludur. 27 yaşında olan oyuncu sevilen aktrisler arasındadır. İzmir’e doğmuştur. 1,80 boyunda ve 77 kilodur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olan oyuncu iyi bir eğitime sahiptir. İşine olan saygısından dolayı Babam filmine hazırlanırken zihinsel engelli çocuklarla bir ay boyunca vakit geçirmiş, nasıl davranması gerektiğini öğrenmeye çalışmıştır. Amerika’ya giden oyuncu ünlü aktörlerin koçluğunu yapan Susan Batsonla çalıştı. Babam gibi ülkemizin başyapıt filmleri arasında rol aldı. Vatanım Sensin, Zalim İstanbul, Alev Alev adlı dizilerde rol aldı. Ülkemize film ve dizi alanlarında emekleri geçen oyuncu Zalim İstanbul adlı dizide de fiziksel engelli bir gencin hayata tutunuşlarını ekranlarda izleyicilere gerçekten yaşarcasına sunmaya çalıştı. Zalim İstanbul dizi çekimleri 2019 yılında ekranlarda yayımlandı. 2017 yılında Vatanım Sensin dizinde Aleksi isimli karakterle televizyon camiası içerisindeydi. Ayrıca şu sıralar tiyatro oyunlarında da kendisini görmekteyiz. Yen isimli tiyatro oyununda ise Üstün Akmen Genç Oyuncu ödülünü aldı. Başarılı oyuncu birçok ödül alarak kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri