Gündem

Ankara Kız Yurdu

Türkiye’nin başkenti Ankara içerisinde kaliteli üniversiteler barınıyor. Üniversitelerde eğitim görmek isteyen gençler bu şehirde yaşamak için çeşitli yerlerin araştırmasını yapıyorlar.

Bu araştırmalar arasında Ankara kız yurdu da bulunur. Güvenli ve uyguna bulunabilecek mekanlarda barınma ihtiyaçları karşılanırken öğrenciler akademik başarılarına daha fazla odaklanabiliyorlar. Öğrencilerin aileleri veya kendileri gönül rahatlığına erebilecekleri mekanlar arasında Eylül Kız öğrenci residence gelir. Sunduğu yenilikçi olanaklarla kişilerin güvenliğini üst seviyede tutan yurt ayrıca ulaşımlara da yakın konumuyla avantajlı olanakları önünüze serer.

Hangi Üniversitelere Yakın Konumdadır?

Eylül kız öğrenci residence bulunduğu yer neticesinde Ankara kız yurdu arayışları içerisinde en merkezi konuma sahip olan yurtların başında yer alır. Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesinin yürüme mesafesinde olmasından kaynaklı ulaşıma ekstradan para vermek istemeyenlerin birinci tercihi olur. Özellikle Ankara Üniversitesi mühendislik, tıp, eczacılık fakültelerine 5-10 dakikalık mesafede olması bu fakültede okuyanlar için avantajdır. Gazi Üniversitesinin de çeşitli konumlarda olan fakültelerine yürüyerek gidilebilir.

Ulaşım Merkezlerine Yakın Konum

Ankara ve Gazi Üniversitelerinin yürüme mesafesinde yakın olmasının yanında Eylül kız öğrenci rezidansı ulaşımı sağlayan metro, otobüs, dolmuş ve taksi duraklarına 5 dakikalık mesafededirler. Ulaşım merkezlerine yakın konumundan dolayı diğer üniversitelere de ulaşım sıkıntılı şekilde gerçekleşmez. Ankara kız yurdu avantajları arasında görülen bu meseleye ayrıca Atılım, Odtü, Bilkent, Hacettepe, Başkent, Ufuk, Tobb Üniversitelerinin servis güzergahlarına yakın olması da eklenir. Hızlı ve vakit kaybetmeden geçekleşen ulaşım avantajını yaşamak ise Eylül kız öğrenci residence sayesinde gerçek kılınır.

Ankara’da Güvenli Adresiniz

Ankara içerisinde birden fazla nitelikli üniversiteleri barındıran bir şehirdir. Haliyle ise bu durum karşısında Ankara’ya gelen öğrenci sayısı da fazladır. Şehir dışından gelen öğrencilerin güvenli bir yerde barınma ihtiyaçlarını karşılaması gerekir. Özellikle ailelerinden ilk defa ayrılan öğrenciler için güvenli bir ortam ekstra önemli bir konu olarak ortaya çıkar. Kız öğrencilerin ülkenin aydınlık yüzü olabilmeleri ve eğitimlerine eksik kalmadan devam edebilmeleri olanakları Eylül kız öğrenci rezidansı sunar. Gönül rahatlığı ile ikinci eviniz olmaya aday olan Eylül kız öğrenci residence keyfini yaşamak elinizdedir.  https://www.eylulkizogrenciresidence.com/universitelere-yol-tarifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.