Genel

Halı Yıkatma Hizmeti Kaç Gün Sürmektedir?

İnsanların sağlık sorunlarının başlıca oluşma nedenlerinden biri de yerden yükselen tozları tutan halılardır. Halılar üzerinde hiçbir şekilde iz, kir, pas, toz kalmasın istiyorsanız Gebze halı yıkama firmalarıile çalışabilir ve ihtiyacınıza uygun şekilde tam otomatik makinelerle beraber halılarınızın yıkanmasını isteyebilirsiniz. 24 saatlik süreç içerisinde yıkanan halılar, birkaç günlük işlem hacmine göre değişiklik gösteren sürede tamamlanarak evinizden alınıp yine evinize bırakılmaktadır.

Tam tamına birkaç gün içerisinde halıların hem teslim alınması hem de teslim edilmesi işlemleri sürerken yıkamada da yine 24 saatlik süreç işler. Bununla ilgili olarak tüm süreç yıkama, durulama, kurulama ve paketleme sıralamasında gerçekleşir. Gebze halı yıkama telefon numarası öğrenerek siz de el değmeden hizmet veren bir firma seçip halılarınızın el değmeden yıkanmasını talep edebilirsiniz.

Titiz bir çalışmanın sürdürülerek sağlandığı, güçlü bir altyapı içerisinde hizmet alabileceğiniz Gebze halı yıkamafirması ile birlikte çalışarak, özel halılarınızdan el dokuması halılarınıza kadar her birinin özel makinelerle birlikte yıkanmasına izin verebilirsiniz. Günümüzde bu konuda el değmeden, tecrübeli personellerin yönetimiyle sürdürülen makinelerle birlikte tamamen müşteri memnuniyetine odaklanılmış bir temizlik hizmetiyle beraber halılarınız yıkanır ve durulanır.

Hem yıkama aşamasında hem de durulama aşamasında el değmediği gibi özel kurutma odalarında son aşamada hızlı kurutma tekniğiyle beraber kurutulup, halıların iplik yapı ve türüne göre hiçbir şekilde zarar görmeyecek şekilde de uygulama sağlanır. Böylelikle hem yıkama hem de durulama aşamasında el değmeyen halı temizliği, paketleme ile sonlandırılarak sizlere teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir