Genel

Evcil Dostlar İçin Doğru Adres

 Hayvan dostlarımız da biz insanlar gibi can taşır. Dahası duyguları vardır. Hanemize katıldıkları andan itibaren ailemizin birer üyesi, bizlerin en yakın arkadaşıdır. İyi bir sağlık hizmeti almak biz insanlar kadar onların da hakkıdır.

 Pet Addres Veteriner Polikliniği Nedir?

 Pet Addres, hayvan dostlarınız için son derece modern cihazlar kullanılarak tedavi hizmeti vermenin yanı sıra onların başta yiyecek vb. ihtiyaçlarını güvenle karşılayan bir veteriner polikliniğidir. Kedi ve köpek dostlarınız için mama ve sağlık ürünlerinde güvenilir bir adrestir.

 Pet Addres Çalışma Prensibi

 Çeşitli seçenekler yanında virbac satışı da gerçekleştiren poliklinik virbac kedi maması ve virbac köpek maması ürünlerini her türlü önlemi almak suretiyle dostlarınıza sunar. Ürünler, veteriner hekim tavsiyesi olmadan kullanılamaz. Etobur arkadaşlarınız için %90 hayvansal kaynaklı olan bu mamalar, düşük karbonhidrat ve yüksek protein formülasyonuna sahiptir. Böylece dostlarınızın besin ihtiyacı güvenle ve doğru bir şekilde karşılanmış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri